Hakkımızda

Gurer CuceGÜR İnşaat Firması, İTÜ Teknik Okulu 1964 mezunu inşaat mühendisi Gürer Cüce’nin yönetiminde 1991 yılında kurulmuştur. Kuruluş itibariyle sentetik spor saha zemin kaplamaları (sektörde “Tartan” olarak ad bulmuş atletizm pisti, akrilik, poliüretan ve EPDM kauçuk esaslı tenis, basketbol, voleybol, hentbol oyun alanları uygulamaları) ve epoksi bazlı endüstriyel zemin kaplamaları konusunda uzmanlaşan firmamız, kurucu Gürer Cüce ve ortaklıklarının 1964’den itibaren başarı ile tamamlamış olduğu projelerden güç alarak 1991 yılından itibaren referanslarda da belirtilen muhtelif, kapsamlı inşaat projelerine imza atmıştır. Firma, ortaklıkları ve kurucu ortak Gürer Cüce’nin tamamlamış olduğu projeler, yurt içi ve yurt dışı dahil, yapım yılı fiyatları ile 1 miyar USD’nin üzerindedir.

Referansların inşaat işleri bölümü, fabrika inşaatları, iş hanları, ofis binaları, cami inşaatları, sanayi siteleri, konut ve villa inşaatları, ilköğretim, lise, üniversite inşaatları, devlet yolu, bölünmüş yollar, köprüler, viyadükler, köprülü kavşaklar, sahil tahkimatları, hidroelektrik santraller, barajlar ve serbest bölge inşaatları gibi geniş bir çerçevededir.

Referansların spor sahaları işleri bölümü de spor kompleksleri, I.A.A.F. sertifikalı atletizm pistleri, tabii ve suni çim futbol sahaları, basketbol, voleybol, hentbol ve diğer sporlar için açık tesisler veya kapalı spor salonları inşaatları ve zemin kaplamalarıdır.

Firmamız 20 yılı aşkın tecrübesi, bitirdiği işlerin kalitesi ile sektöründe lider konuma gelmiştir.