Gürlast T 01

Gürlast T01Ekonomik, çok amaçlı su geçirgen oyun alanları kaplaması

 

Her tür spor sahası ve antrenman sahaları, çocuk oyun alanları ve yürüme yolları için kullanılabilen çok maksatlı ekonomik bir kaplama sistemidir.atletler

Poliüretan ve kauçuk esaslı bu sistem elastikiyeti, dayanıklılığı ve çivi mukavemeti özelliklerinin yüksek olması nedeni ile ulusal atletizm yarışmaları pistleri için de ekonomik bir çözüm getirir.

Hiç bakım gerektirmez. Su geçirgen olması yağmurdan sonra hemen oynama imkanı verir.

Özel finişer ve sprey makinaları ile 12 mm kalınlığında üç kat olarak uygulanan bu sistem şartnameye veya istenilen performansa bağlı olarak daha değişik kalınlıklarda da uygulanabilir. Yapımda kullanılan finişer makina tüm saha genelinde muntazam bir kalınlık ve düzgün bir yüzey sağlar.

Çok amaçlı spor sahaları için tipik bir sistemin tarifi

Spreylenmiş renkli, ince EPDM granülleri ve poliüretan bağlayıcılı üst tabaka. Çeşitli oyun sahalarını öne çıkarmak için iki veya daha fazla renk kullanılabilir.

SBR granülleri ve poliüretan bağlayıcılı, finişer ile serilmiş alt tabaka.Sistem su geçirgen olduğu için, su drenajının hızlanması açısından su geçirgen alt yapı üzerine yapılması fayda sağlar. Alt yapı DİN 18035 Kısım 6’ya veya eşdeğer bir norma uygun olarak yapılmalıdır.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Top Zıplaması    : %99.0 +/- 0.1

Gürlast T01 Kesit

Su Geçirgenlik: 0.21 +/- cm/s

Aşınma Direnci : rV = 1.2 +/- 0.1

Çivi Mukavemet: Class 1

Delinme Direnci:

– Yük altında maksimum ezilme derinliği: 6.95 mm

– Bakiye ezilme derinliği : 0.46 mm

Yanma Özelliği  : Class 1 (DIN 51960’a göre)

 

pist

T01 Elastikiyet

T01 Kayma

T01 Yaşlanma